6 powodów, dla których powinnaś wykonać przedłużanie włosów.

Długie włosy to zwykle jeden z podstawowych atrybutów kobiecości. Nie zawsze jednak udaje się zapuścić kosmyki o wymarzonej długości. Na szczęście, nowoczesne metody przedłużania włosów rozwiązują ten problem. Co więcej, przedłużanie daje więcej korzyści, niż spodziewa się tego większość z nas. Dlaczego warto zdecydować się na taki zabieg u fryzjera?

1. Przedłużanie przyspiesza wzrost włosów.
To nie żart! Przedłużanie włosów na tulejki wymaga stosowania tzw. mikroringów, które stymulują wzrost naturalnych włosów. Jest to więc dobra opcja dla chcących szybko zapuścić włosy lub ukryć nieudaną fryzurę. Można zdecydować się na nie nawet zaraz po ścięciu, które nie przyniosło oczekiwanych efektów.

2. Przedłużone włosy zachęcają do eksperymentów.
Wiele kobiet marzy o radykalnej zmianie koloru lub niestandardowym cięciu, jednak nie mają odwagi na realizację swoich wizji. Doczepione włosy zachęcają do eksperymentowania, ponieważ w razie niepowodzenia można je bez problemu odpiąć. Jeśli natomiast spodoba się szalony kolor lub fantazyjna fryzura, zawsze można w pełni przenieść ją na naturalne włosy.

3. Większa objętość i lepszy wygląd.
Choć nie poprawia to struktury osłabionych włosów, to na pewno podnosi samoocenę i daje większą satysfakcję z własnego wyglądu. Poza tym odpowiednie metody, jak clip-in czy przedłużanie keratynowe nie niszczą dodatkowo włosów. Zamiast więc regularnie przeprowadzać zabiegi poprawiające kondycję włosów, wystarczy raz odwiedzić salon fryzjerski, przedłużyć włosy i cieszyć się ich zwiększoną objętością!

4. Niezliczone możliwości stylizacyjne.
Zbyt krótkie lub zbyt rzadkie włosy dają ograniczone możliwości stylizacji. Nawet najlepszy fryzjer nie jest w stanie wyczarować z nich cudów. Po przedłużeniu liczba fryzur możliwych do wykonania zdecydowanie wzrasta. Dzięki długim włosom można tworzyć kucyki, warkocze, koki, koszyczki i inne niesamowite fryzury, a ograniczeniem pozostaje tylko wyobraźnia czeszącego! 

5. Bezpieczeństwo przedłużania.
Większość nowoczesnych metod przedłużania nie wyrządza włosom żadnej szkody, a może przynieść szereg korzyści. Trzeba jedynie pamiętać, by korzystać z usług dobrego salonu fryzjerskiego, w którym profesjonalista pomoże dobrać technikę przedłużania najlepszą dla konkretnych włosów.

6. Łatwość pielęgnacji.
Pielęgnacja doczepionych włosów nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności. Myje się je, czesze i układa dokładnie tak samo jak włosy naturalne. Oznacza to, że dosłownie każdy może się na nie zdecydować! Cieszyć się nimi, w zależności od zastosowanej techniki przedłużania, można natomiast maksymalnie 4 miesiące od doczepienia.

Opracowanie: http://fryzjerwokulski.pl/o-nas