Baran – horoskop roczny

Baran – horoskop roczny

Styczeń – grudzień

Decyzje, jakie w tym roku podejmiesz, wpłyną znacząco na twoje życie w najbliższych latach. To zasługa Saturna, który znajduje się w opozycji twojego znaku. Nie będziesz bała się niczego ani nowych wyzwań, ani niestandardowych rozwiązań. W życiu prywatnym szukaj porozumienia, bo stać cię na kompromisy. Barany w związku niech pielęgnują swoje uczucia, żeby partner nie czuł się zaniedbany, a samotni spotkają kogoś wyjątkowego już wiosną. Natomiast Jowisz wpłynie pozytywnie na twoje finanse. Będziesz lubiany, więc ludzie zrobią dla ciebie bardzo wiele.

Miłość i życie osobiste

Twój partner będzie dbał, żeby każdy dzień różnił się od poprzedniego. Weźmie także na siebie część domowych obowiązków. Samotne barany nie zaznają nudy, będą rozchwytywane i adorowane. Poznają mnóstwo ciekawych ludzi. Zechcesz w tym roku odwiedzić przyjaciół mieszkających za granicą.

Praca i pieniądze

Twojej karierze sprzyjać będzie Pluton w ambitnym znaku Koziorożca. Dzięki temu z łatwością osiągniesz swoje cele. Masz teraz bardzo dużą siłę przebicia, więc ten rok będzie dla ciebie korzystny. Z portfela mało ci będzie ubywać, ale na początku roku staraj się robić zakupy z głową.

Zdrowie i rodzina

W tym roku będziesz bardziej odporny na stres i rozmaite infekcje. Barany urodzone przed 7 kwietnia pozostaną pod wpływem dobroczynnej Ceres, która pozwoli im odpowiednio zadbać o zdrowie i urodę. To także idealny moment na zajście w ciążę.