Bliźnięta – horoskop roczny

Bliźnięta – horoskop roczny

Styczeń – grudzień r.

W tym roku za sprawą Saturna twoje życie zawodowe jak i uczuciowe zacznie się stabilizować. Będziesz realizowała swoje życiowe marzenia jedno po drugim. Wykorzystaj przychylność planet i szanse jakie przygotuje dla ciebie Jowisz, który od czerwca przebywać będzie w twoim znaku zodiaku. Z ludźmi znajdziesz porozumienie niemal bez słów niezależnie od tego czy znacie się od kilku godzin czy też od kilku lat. W tym roku możliwy dłuższy pobyt za granicą, zechcesz odwiedzić starych znajomych, albo wyjedziesz w celach zarobkowych. Zacznij czynnie uprawiać sport, wyjdzie ci to na zdrowie.

Miłość i życie osobiste

Nie w głowie ci będą w tym roku romanse i nawet najwytrwalsi adoratorzy dadzą sobie spokój, gdy parę razy odprawisz ich z kwitkiem. Będziesz wolała utrzymywać luźne niezobowiązujące kontakty. Będziesz wolała zainwestować czas w siebie, dodatkowy fakultet lub kurs językowy.

Praca i pieniądze

W nadchodzącym roku sprawdzisz się kilkakrotnie w konfliktowych sytuacjach jako doskonały mediator, jednak unikaj sporów z szefem, okaże się całkowicie odporny na twój wpływ, a w dodatku wytknie ci błędy i niedociągnięcia. W drugiej połowie roku możliwy duży zastrzyk gotówki.

Zdrowie i rodzina

W rodzinie będziesz wiódł prym. Zyskasz posłuch u dzieci, a rodziców bez trudu przekonasz do własnych poglądów. Tylko w sprawach wydatków nie będziecie mogli się porozumieć. Bliźnięta czerwcowe będą w doskonałej formie fizycznej i psychicznej.