Byk – horoskop roczny

Byk – horoskop roczny

Styczeń – grudzień

Będziesz miała w tym roku szczęście! Pierwsza połowa roku sprzyja oświadczynom, ślubom, odnawianiu przysiąg małżeńskich i staraniu się o dziecko. Rok idealny na zmiany. Pamiętaj, że w tym roku należy ci się wszystko i z niczego nie rezygnuj – nawet jeśli partner będzie musiał stawać na głowie, żeby zaspokoić twoje zachcianki. Dbaj o zdrowie i bądź dla najbliższych oparciem, bo za sprawą Jowisz i Wenus będziesz przepełniona pozytywną energią i chęcią do działania. Nawiążesz sporo interesujących znajomości, które pomogą Ci w życiu, pamiętaj o tym i jak zajdzie potrzeba to korzystaj.

Miłość i życie osobiste

Rok pełen zmian, ale zmian tylko na lepsze. Partner będzie o ciebie dbał jak nigdy do tej pory, przy jego boku każdy dzień będzie inny i wyjątkowy. Najbliżsi zaczną cię rozumieć i będziesz mogła z ich strony liczyć na większe wsparcie, doceń to i odwzajemnij tym samym.

Praca i pieniądze

Będziesz miała dość pracy dla kogoś i zamarzy ci się własny biznes. Dlatego albo pomyślisz o założeniu własnej firmy, albo po godzinach zajmiesz się czymś co zapewni ci satysfakcję. W finansach lepiej, choć to nie jest powód do wydawania pieniędzy bez opamiętania.

Zdrowie i rodzina

Weź sobie do serca zasadę, że lepiej zapobiegać, niż leczyć i po prostu zacznij lepiej i zdrowiej żyć. Byków w związku czeka roczna sielanka. Najdzie cię ochota, by z niektórymi osobami przeprowadzić poważną rozmowę. To niezły pomysł, ale poczekaj aż opadną emocje.