Koziorożec – horoskop roczny

Koziorożec – horoskop roczny

Styczeń – grudzień

Już od pierwszego dnia tego roku będziesz bardzo szczęśliwa i spełniona. Twoje marzenia zaczną się spełniać jedno po drugim. Życie osobiste będzie się układało znakomicie. Nie zabraknie ci determinacji, zrobisz więc to o czym zawsze marzyłaś. Nie bój się zmian, bo i tak ich nie unikniesz. Pluton w twoim znaku zodiaku daje ci siłę do zmiany na lepsze. Będziesz twórcza, pracowita i obowiązkowa, a to sprawi, że w pracy będzie się świetnie układało. Wspólne plany i marzenia zbliżą cię do partnera jeszcze bardziej, to będzie dobry rok w oczekiwaniu na jeszcze lepszy.

Miłość i życie osobiste

Cały rok sprzyja rozkwitowi uczuć, jeśli jesteś w stałym związku czeka cię wiele romantycznych wieczorów spędzonych tylko we dwoje. Dużo rozmawiajcie o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a sukces „związkowy” macie gwarantowany. Rozpieszczaj swego ukochanego i wspieraj w tym co robi.

Praca i pieniądze

Chętnie weźmiesz każde zlecenie, nie gardząc tymi nawet najdrobniejszymi. Przy okazji nauczysz się czegoś nowego, a chęć nauki cię zawsze motywowała. Podejmiesz się także dodatkowych prac i żadna nie będzie ci straszna. Zacznij solidnie oszczędzać pieniądze, bo w 2013 roku czeka cię nie lada wydatek.

Zdrowie i rodzina

Zadbasz w tym roku o nowy wystrój mieszkania, piękny i oryginalny, a zarazem bardzo praktyczny. Stworzysz niepowtarzalną, ciepłą atmosferę, w której każdy poczuje się jak u siebie w domu. Zadbaj o kondycję fizyczną i wybierz się czasami z partnerem na narty, na basen, albo po prostu na spacer.