Lew – horoskop roczny

Lew – horoskop roczny

Styczeń – grudzień

To dobry rok na wszelkie życiowe plany i ich realizację. Czeka cię dużo dobrych zmian. Możliwa przeprowadzka. Lwy w związku przekonają się, że uczuć nie da się zmierzyć i opisać słowami. Miłość rozkwitnie. Natomiast w pracy przestań kalkulować i snuć tysiąc planów na raz. Wykonuj zadania po kolei, a wynik będzie szybki zadowalający. Kwadratura Jowisza może spowodować zachwiania wagi w pierwszej połowie roku, ale dzięki dyscyplinie dasz sobie z tym radę. Gromadź siły i oszczędzaj, a nic nie stracisz. Rozwiniesz skrzydła w drugiej połowie roku.

Miłość i życie osobiste

W tym roku Wenus zagwarantuje dużo podróży rekreacyjno turystycznych z ukochaną osobą u boku. Będziesz szczęśliwa i doceniona. Dużo planów i miłych załatwień przyniesie ten rok. Czyżby ślub? Lwy z obrączką ślubną na palcu powinny czasami słuchać partnera, bo ten chce tylko dla was dobrze.

Praca i pieniądze

Pieniędzy Ci przybędzie, ponieważ tym roku będziesz miała duży powód do tego aby solidnie oszczędzać. W pracy szef cię doceni. A wszystkie twoje dodatkowe prace zaczną się rozwijać w dynamicznym tempie. Satysfakcja gwarantowana i poczucie spełnienie cię tym roku nie opuści.

Zdrowie i rodzina

Więcej ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Zacznij uprawiać czynnie jakiś sport. Może narty albo basen. Spędzaj mniej czasu przy komputerze, bo może się to skończyć bólem kręgosłupa. W domu ciepła, miła atmosfera, mogą zdarzyć się lekkie spięcia, ale to dla zdrowotności. Ogólnie sielanka.