Panna – horoskop roczny

Panna – horoskop roczny

Styczeń – grudzień

Nic nie będzie dla Ciebie ważniejsze od dobrej zabawy. Uran w twoim znaku zodiaku zapewni, że nie będziesz się nudziła. Ten rok zapewni ci wiele atrakcji. Znajdziesz się na życiowej huśtawce, raz na górze, a innym razem spadniesz na sam dół. Nic się nie martw, bo z każdej opresji wyjdziesz obronną ręką. Zadbaj o zdrowie Jowisz będzie ci sprzyjał, nie bój się spotkań w większym gronie, mogą okazać się bardzo pomocne. Jeżeli masz jakiś problem, coś cię trapi i nie możesz się z tym uporać, to nie bój się poprosić o pomoc kogoś od siebie mądrzejszego, może jakiegoś specjalisty. Nie pożałujesz.

Miłość i życie osobiste

Przypomną sobie o tobie przyjaciele i dalecy znajomi. Twój telefon będzie dzwonił bez przerwy, a skrzynka mailowa zacznie pękać w szwach. Zakochany po uszy partner będzie dosłownie nosił cię na rękach. Więc rok zapowiada się ciekawie i obiecująco.

Praca i pieniądze

Sprawdzisz się w każdej trudnej i podbramkowej sytuacji, bo zachowasz nie tylko zimną krew, ale i poczucie humoru. W tym roku zarobisz trochę więcej, ale nie będziesz beztrosko szastać pieniędzmi, bo możliwe, że zainteresuje cię jakaś korzystna lokata na którą co miesiąc będziesz odkładać pieniądze.

Zdrowie i rodzina

Musisz teraz bardziej niż zwykle uważać na to co jesz. W twojej łazience przybędzie specyfików upiększających. Zadbaj, aby były ekologiczne i nie testowane na zwierzętach. Ten rok to najlepszy czas na poznawanie nowych ludzi, a znajomości teraz zawarte będą mocne, trwałe i niezapomniane.