Rak – horoskop roczny

Rak – horoskop roczny

Styczeń – grudzień

W tym roku wykorzystasz szansę, które nieoczekiwanie się pojawią. Występuj publicznie, zabieraj głos w ważnych sprawach i nie obawiaj się mówić „nie”. Pokaż, na co cię stać, a inni również cię docenią. Nie straszne ci będą trudności przygotowane przez los. W drodze do celu będziesz bezwzględna i zdeterminowana. W tym roku wspierać cię będzie siła Neptuna, to właśnie dzięki niej nie zabraknie ci zawodowych pomysłów, Anie twórczego myślenia. W pierwszej połowie roku udadzą się podróże, zimowe wyjazdy i kontakty za granicą. Mądrze zaplanuj swoją przyszłość i podejmuj rozsądne decyzje.

Miłość i życie osobiste

Druga połowa roku dla zamężnych i żonatych raków będzie okazją byś udowodnił, jak bardzo zależy ci na partnerze. Twoje zainteresowanie przyciągną ludzie otwarci, radośni, twórczy, którzy tryskają pomysłami i robiąc tysiąc rzeczy na minutę. Z nimi ani przez chwilę nie będziesz się nudzić.

Praca i pieniądze

Sukcesy w pracy przyjdą w połowie roku gdy będziesz bardziej pewna siebie, więc skutecznie obronisz swoje stanowisko i przekonasz innych do swoich pomysłów. Szef zgodzi się na każdą twoją propozycję, ale musisz przedstawić mu ją w odpowiednim momencie. Ostrożnie z pożyczkami w tym roku.

Zdrowie i rodzina

Jesteś wyjątkowo wrażliwy na fazy księżyca, które mają ogromny wpływ na twój nastrój. Przede wszystkim mogą zaburzyć twój sen. Raz będziesz spała całymi godzinami, innym razem możesz cierpieć na bezsenność. Zapisuj swoje sny, mogą okazać się prorocze.