Ryby – horoskop roczny

Ryby – horoskop roczny

Styczeń – grudzień

Planety w tym roku będą ci przyjazne i będziesz odczuwała wsparcie z ich strony. Korzystaj z ich przychylności, ciesz się życiem i realizuj swoje plany. Ten rok będzie sprzyjał podróżowaniu i nawiązywaniu nowych znajomości. Naucz się zdrowego egoizmu, bo właśnie teraz jest twój czas. Wyjdziesz z cienia i pokażesz wszystkim swoją siłę. Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem. Jowisz zapewni ci dobre samopoczucie. Ten rok zaliczysz do udanych, a każda sprawa za którą się zabierzesz ułoży się po twojej myśli. Także głowa do góry droga rybko.

Miłość i życie osobiste

Nie uda ci się zmusić partnera, aby zachowywał się zgodnie z twoimi życzeniami, więc lepiej zaakceptuj go takim jakim jest. Wolne ryby chwilowo i tylko na początku roku będą odpoczywały od miłosnych rozterek. Bo już od połowy roku na horyzoncie pojawi się ktoś bardzo interesujący.

Praca i pieniądze

Już na początku roku Merkury wejdzie do twojego znaku, możesz nawiązać ciekawą współpracę, choć na efekty trochę poczekasz, ale będzie warto. Mimo świadomości, że musisz oszczędzać, ciężko ci będzie powstrzymać się od kuszących wyprzedaży. Postaraj się, bo pieniądze będą ci potrzebne.

Zdrowie i rodzina

Zacznij uprawiać jakiś sport, przebywaj dużo na świeżym powietrzu, pomyśl o podróżach. Będziesz miała dużo siły i chęci do zmian co również sprzyja wyleczeniu dolegliwości, które ci dokuczają. Wciągnij do uprawiania sportu rodzinę, wzmocni to wasze relacje i wyjdzie wam na zdrowie.