Skorpion – horoskop roczny

Skorpion – horoskop roczny

Styczeń – grudzień r.

Przed tobą wymarzony czas na podróże, zimowy wyjazd na narty z ukochanym partnerem przyniesie ci mnóstwo radości i satysfakcji. Nie będziecie na niczym oszczędzać. W pracy będziesz się realizować i spełniać. Nie licz jednak na sympatię szefów, w tym roku o wszystko musisz walczyć sama! To idealny rok na rozprawienie się z przeszłością. Czas zakończyć trudne i niepotrzebne sprawy. Pomyśl o remoncie albo zakupie nowego samochodu, bo to dla ciebie dobry czas na inwestycje. Samotne Skorpiony w tym roku poznają osobę z którą warto będzie iść razem w jednym kierunku.

Miłość i życie osobiste

Z partnerem będziesz wspaniale się bawić i dużo w tym roku razem odpoczniecie. Najlepiej dogadacie się w łóżku i podczas letniego urlopu, jednak gorzej będzie gdy na horyzoncie zaczną pojawiać się problemy. Postarajcie się opanować i spokojnie o wszystkim rozmawiać.

Praca i pieniądze

W sferze służbowej przewidywane duże zmiany. Możliwa zmiana pracy na lepszą, albo awans. Tak czy inaczej będziesz zadowolona z rozwoju sytuacji. Czeka cię w tym roku duży niezapowiedziany wydatek, więc zacznij oszczędzać pieniądze, bo na pewno się przydadzą. Praca i bezpieczeństwo finansowe dają nam poczucie stabilności.

Zdrowie i rodzina

Na początku roku dokuczać ci będzie lekkie osłabienie i przemęczenie, ale spokojnie to tylko stan przejściowy. Z nadejściem wiosny i lata tryskać będziesz energią i optymizmem za który najbliżsi będą nosić cię na rękach. Uważaj na nieporozumienia w domu i staraj się o wszystkim rozmawiać.