Strzelec – horoskop roczny

Strzelec – horoskop roczny

Styczeń – grudzień r.

Błyskotliwość, spostrzegawczość i inteligencja to twój klucz do sukcesu. W pracy będzie szło wszystko po twojej myśli, polubisz to czym się zajmujesz. To nie będzie rok sprzyjający spotkaniom towarzyskim, ale więcej czasu poświęcisz rodzinie i z całą pewnością nie uznasz tego czasu za stracony. Twoją pasją staną się wycieczki, każdy tegoroczny urlop będziesz miała świetnie zaplanowany, będziesz żądna zwiedzania i poznawania nowych miejsc ciekawych turystycznie. W życiu osobistym osiągniesz to na co od dawna czekałaś i o co tak bardzo się starałaś.

Miłość i życie osobiste

Twoja druga połowa stanie się intrygująco nieprzewidywalna i uroczo romantyczna. Okaże ci mnóstwo czułości i zainteresowania, ale też nie raz zaskoczy swoimi niebanalnymi pomysłami i erotyczną fantazją w sypialni. Jesteście dobraną parą i taki też będzie cały ten rok, będzie dobry.

Praca i pieniądze

W tym roku staniesz się trochę pracoholikiem, będziesz chciała przejmować każde zlecenie. Jesteś w stanie zrobić bardzo dużo, ale pod warunkiem, że praca, która cię pochłonie zmusi cię do twórczego i kreatywnego myślenia . Za tą ciężką pracą idzie większe wynagrodzenie, a pieniądze będą potrzebne.

Zdrowie i rodzina

To będzie ciężki i pracowity rok, więc nie zapominaj o własnych potrzebach i wypoczynku. Będzie wiele okazji do odpoczywania, ale to będzie czynny wypoczynek, a postaraj się znaleźć czas na zwykłe lenistwo i odrobinę relaksu. Zadbaj o partnera, będzie cię często w tym roku potrzebował.