Waga – horoskop roczny

Waga – horoskop roczny

Styczeń – grudzień

To będzie dość skomplikowany i zwariowany rok, to wcale nie znaczy zły, ale dużo się w nim wydarzy. Twoje serce będzie mówić jedno, a rozum drugie, ty natomiast posłuchasz tego kto akurat ma rację. Podejmiesz więc same słuszne decyzje, czy to w miłości czy w pracy. Nowe hobby pochłonie cię bez reszty. Na początku roku będzie się liczyć dla ciebie wyłącznie praca. Z biegiem czasu okaże się, że znajdziesz w sobie pokłady energii, aby przetrwać każdy kryzys i zdobyć to, do czego od dawna dążysz. Życie kusić cię będzie do wielkich życiowych zmian, ale nie ulegaj tym pokusom zbyt łatwo i szybko.

Miłość i życie osobiste

Dopóki wszystko będzie szło po twojej myśli będziesz potulna, łagodna i miła jak owieczka, lecz gdy partner zrobi coś wbrew tobie, pokażesz pazury i udowodnisz mu kto tak naprawdę rządzi w związku. Lecz wy się zawsze dogadacie i wszelkie burze szybko miną.

Praca i pieniądze

Polubisz swoją pracę, nawet jeśli nie szykuje się żaden awans. Zostaniesz doceniona i niejednokrotnie pochwalona, a dobrze wiesz, że zwrócenie czyjejś uwagi w twoim kierunku jest dla ciebie bardzo motywujące. Bądź ostrożna w podpisywaniu jakichkolwiek umów. To nie jest dobry rok na zaciąganie kredytu.

Zdrowie i rodzina

Życie domowe może cię momentami męczyć z powodu niespodziewanych zmian i trudnych decyzji w podjęciu których braknie ci wsparcia. Nie zamartwiaj się, bo sobie świetnie poradzisz. Nie lekceważ żadnych nawet najmniejszych dolegliwości. Na początku roku uważaj na przeziębienia.