Wodnik – horoskop roczny

Wodnik – horoskop roczny

Twoje wróżby na rok:

Styczeń – grudzień

Ten rok pozwoli Ci poczuć i głębiej zrozumieć własną egzystencję. Do wielu spraw podejdziesz spokojniej i z większym dystansem. Nie musisz się martwić, ponieważ czeka Cię czas pomyślnych rozwiązań i zaskakujących sytuacji, ale zaskakujących tylko pozytywnie. To twój rok. Jowisz w twoim znaku przynosi wolność, radość i rozkwit, a co za tym idzie pewne zmiany. Możesz doświadczyć metamorfozy, zmienić swoje życie. Coś zakończyć, a coś rozpocząć . Ale żeby odnieść sukces musisz wiedzieć na czym ci zależy. Jeśli jesteś tego pewna wystarczy odrobina wiary, realizmu i wytrwałości, a wszystko potoczy się po twojej myśli.

Miłość i życie osobiste

Będziesz mieć powodzenie, więc nie musisz chodzić na randki z kimś kto zupełnie Ci nie pasuje. Zwiększ wymagania, a Twoje akcje pójdą w górę. Niczego nie puszczaj mimo uszu, bo wyjdziesz na naiwną. Tak więc głowa do góry, to najwyższa pora aby w siebie uwierzyć.

Praca i pieniądze

Awans w pracy nie przyjdzie tak szybko jak się spodziewałaś, na sukces musisz trochę poczekać, ale na brak pieniędzy w tym roku nie będziesz narzekać, co nie znaczy, że masz kupować więcej niż potrzebujesz. Nie bądź w gorącej wodzie kąpana i trzeźwo oceniaj sytuację.

Zdrowie i rodzina

Wpływ Jowisza da ci bardzo dużo energii, ale ostrożnie nią dysponuj, żeby starczyło jej na cały rok. Postaraj się w tym roku zrobić badania profilaktyczne oraz staraj się kontrolować co jesz i jak jesz. W domu rodzinna atmosfera, ale nie jest wykluczone jej powiększenie.